Stylizacja rzęs i brwi

Sekret hipnotyzującego spojrzenia

stylizacja rzęs i brwi

Szukasz zabiegu, który poprawi wygląd Twoich rzęs i brwi, a przy tym podkreśli zarys oczu oraz całą estetykę twarzy? Chciałabyś, aby Twoje rzęsy były dłuższe, a brwi ułożone i wystylizowane? Umów się na nasz zabieg stylizacji rzęs i brwi. Na tę usługę, prowadzoną przez profesjonalistów zapraszamy do naszego studio urody. Mieści się ono na ulicy Wańkowicza 33a w Bolesławcu.

Rzęsy jak żadne inne dzięki stylizacji 1:1 w specjalistycznym Gabinecie OdNowa

Stylizacja rzęs metodą 1:1 polega na doklejaniu jednej sztucznej rzęsy do jednej prawdziwej. Co prawda taki zabieg jest dość czasochłonny, ale prawdziwy efekt WOW! jest tego warty. Rzęsy nie tylko zostają mocno zagęszczone, ale też stają się ciemniejsze. Tusz do rzęs? Już nie będzie potrzebny!

Stylizacja rzęs metodą objętościową w Bolesławcu

Ty decydujesz, w którym miejscu i jak bardzo chcesz pogrubić i wydłużyć swoje naturalne rzęsy. W metodzie objętościowej stosujemy już nie pojedyncze włoski, a całe kępki rzęs. Na bezbarwnym kleju przyklejamy je do tych naturalnych. Nie obawiaj się, że zostaną przeciążone. Sztuczne włoski produkowane specjalnie do tej metody są bardzo cienkie i lekkie, abyś nie odczuwała żadnego dyskomfortu z noszenia ich. I co najważniejsze – nikt nie pozna, że nie jest Twoje naturalne spojrzenie, a efekt utrzymuje się nawet do 2 miesięcy!

Metoda objętościowa – zapomnij o codziennym męczeniu się z maskarą. Wybierz rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i nerwy, a Twoje spojrzenie zawsze będzie perfekcyjne.

A co z brwiami? W Bolesławcu i na nie mamy sposób!

Nadmiar owłosienia u kobiety zawsze wygląda źle. Stylizacja i regulacja brwi to podstawa, kiedy chcemy, by nasza Twarz wyglądała nieskazitelnie. To nie takie proste, aby nadać im właściwy, symetryczny kształt! Dlatego postaw na nasze doświadczenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i każdorazowo oceniamy, jakie rozwiązanie będzie dla niego najlepsze. Zero powtarzalności i rutyny. Ponieważ każdy jest inny!

Henna brwi w Studio OdNowa – co warto wiedzieć?

Henna to wybawienie dla tych kobiet, których brwi są niewyraźne i ledwo widoczne. Dopasowujemy ją do koloru włosów, tak, aby efekt był naturalny. Dlatego oferujemy inne odcienie henny blondynkom, a inne brunetkom. Henna nie tylko uwydatnia i podkreśla brwi, ale też poprawia ich kształt. Zapomnij o kredkach i innych kosmetykach. Oszczędzaj swój czas. Nie bój się deszczu i rozmazywania pod wpływem czasu. Bądź idealna w każdym momencie i każdej chwili.

Chcesz nadać twarzy niepowtarzalnego charakteru, który przyciągnie spojrzenia innych? Oddaj swoje brwi w nasze ręce.

Cennik

Henna rzęs/brwi 15 minut 45 zł
Regulacja brwi 10 minut 35 zł
Stylizacja brwi (nadanie kształtu + henna) - 15 min 65 zł
Stylizacja brwi + rzęsy (henna brwi, rzęs i regulacja) - 20 min 78 zł
Stylizacja rzęs metodą objętościową – nowe 219 zł
Stylizacja rzęs metodą objętościową – dopełnienie 189 zł
Henna pudrowa - 129 zł