Depilacja woskiem

Idealnie gładka skóra

depilacja woskiem w Bolesławcu

Tradycyjne metody usuwania włosków są męczące i czasochłonne? W tym problemie pomóc może depilacja woskiem. Metoda ta polega na rozprowadzeniu ciepłego, przyjemnego wosku na skórę, po czym energicznym ruchem ściąganiu razem z włosami, nie naruszając delikatnego naskórka. Nasi doświadczeni pracownicy sprawią, że zabieg będzie szybki i bezpieczny. W celu umówienia spotkania w naszym studio urody zapraszamy na ulicę Wańkowicza 33a w Bolesławcu.

Gdzie tkwi sekret depilacji woskiem?

Depilacja woskiem – zapomniana na jakiś czas, dziś znów wraca do Salonów Kosmetycznych. Dlaczego? Ponieważ jest jedną z najskuteczniejszych metod depilacji. Sekret tkwi w metodzie. Większość sposobów usuwania owłosienia pozbywa się go tylko z powierzchni skóry, podczas gdy cebulki włosków pozostają nietknięte. A zależy nam przecież na pozbyciu się tego uciążliwego problemu, prawda?

Depilacja woskiem dociera głębiej

Rozgrzany wosk dociera aż do mieszków włosowych, dzięki czemu usuwa włoski razem z ich korzeniami. Z każdym kolejnym razem stają się cieńsze, słabsze i rzadsze. Dłużej także odrastają. Efekt gładkiej i pięknej skóry utrzymuje się od 2 do nad 5 tygodni! Bardzo się cieszymy, że depilacja woskiem znów staje się modna, ponieważ jest to nieinwazyjna i bardzo skuteczna metoda depilacji.

Czy depilacja woskiem jest bezpieczna?

Depilacja woskiem to skomplikowany proces i nie polecamy próbować tej metody w domu. Nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę i lata praktyki, niezbędne do bezpiecznego wykonania depilacji. Dlatego w naszych rękach Twoja skóra jest bezpieczna.

Które części ciała mogę depilować woskiem?

Wszystkie! W naszym Studio OdNowa Nina Gajewska wykonujemy depilację woskiem wąsika, brody, pach, rąk, łydek, nóg, klatki piersiowej, pleców, brzucha i bikini. Wszystkie te miejsca, w których kobietom wyrastają zupełnie niechciane i niepotrzebne włoski – bierzemy pod swoją opiekę, aby uwolnić Cię od tego żmudnego problemu. Nie ma przecież nic gorszego niż potajemna walka z ciemnym wąsikiem. Zostaw to nam. My wiemy, jak go pokonać.

Cennik

Wąsik -10 min 30 zł
Broda -10 min 35 zł
Pachy - 20 min 40 zł
Całe ręce - 35 min 70 zł
Łydki - 30 min 70 zł
Uda - 35 min 75 zł
Całe nogi - 30-60 min 150 zł
Klatka piersiowa - 30-40 min 70 zł
Plecy - 30-40 min 120 zł
Brzuch - 30-40 min 60 zł
Bikini płytkie - 30 min 70 zł
Brazylijskie bikini - 30-45 min 150zł