Pedicure i Podologia

Zdrowe i piękne stopy

Studio OdNowa oferuje usługi podologiczne oraz ortopodologiczne, a w tym:

Założenie klamry Unibrace

Klamra Unibrace to ciesząca się ogromną popularnością metoda korekcji wrastających paznokci. Stosujemy ją także w przypadku wkręcania płytki paznokciowej. Klamra jest łatwa i bezpieczna w aplikacji. Mogą z niej skorzystać nawet diabetycy. Zapewnia estetyczny wygląd oraz skutecznie zapobiega dalszemu rozwojowi stanu zapalnego.

Oczyszczanie paznokcia grzybiczego

Grzybica paznokciowa rozwija się najczęściej w wyniku powstania onycholizy, czyli przestrzeni między płytką paznokciową a łożyskiem. Zmagają się z nią przede wszystkim mężczyźni oraz osoby starsze. Grzybicę wywołują zwykle dermatofity – rzadziej grzyby z rodziny Candida czy pleśnie. Oczyszczamy przebarwioną i zgrubiałą płytkę paznokciową za pomocą frezarki. Efekty widoczne są od razu po zabiegu.

Oczyszczanie zrogowacenia w obrębie stopy

Dokładnie oczyszczamy zrogowacenia, a także wypłycamy rozpadliny oraz pęknięcia. Zapobiegamy powstawaniu bolesnych ran. Zabieg pozwala zmniejszyć dyskomfort podczas chodzenia oraz wyraźnie poprawić wygląd estetyczny pięt. Pozostawiamy skórę zdrową, aksamitnie gładką oraz elastyczną.

Pedicure podologiczny i kosmetyczny

Studio OdNowa wykonuje zabiegi, które polegają na: rekonstrukcji płytki paznokciowej za pomocą akrylu lub żywicy akrylowej, usunięciu zrogowaciałego naskórka, obcięciu wystającego elementu paznokcia oraz opracowaniu wałów okołopaznokciowych. Korzystamy z dłuta, skalpela oraz frezarki.

Kostka Arkady

Wykonujemy zabieg korekcyjny wrastających paznokci poprzez wprowadzenie manipulatorów pod płytkę paznokciową. Dzięki temu nie tylko zabezpieczamy wrastający element, ale także zapobiegamy rozwojowi stanu zapalnego oraz pozwalamy naszym klientom uniknąć ingerencji chirurgicznej.

– Konsultacja podologiczna

Klienci Studia OdNowa mogą również umówić się na konsultację podologiczną. Podczas wizyty wyjaśniamy, z jaką dolegliwością lub deformacją mamy do czynienia. Ocena stanu stóp odbywa się na podstawie wywiadu oraz oględzin. Przedstawiamy także zalecaną terapię oraz proces wdrażania poszczególnych procedur podologicznych.

 

Zauważyłeś u siebie nieestetyczne zmiany skóry lub paznokcia stopy? Dolegliwości te sprawiają dyskomfort chodzenia, a nawet ból? Nasi specjaliści w studio paznokci, dzięki profesjonalnym narzędziom i metodom, wyleczą większość dolegliwości stóp. Więcej informacji na temat usług podologicznych oraz pedicure świadczonych przez nasze studio znaleźć można poniżej. Natomiast, w celu umówieniu wizyty z naszym specjalistą, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu lub kontaktu przez stronę internetową. Znajdujemy się na ulicy Wańkowicza 33a w Bolesławcu.

Kiedy pytamy o kompleksy, stopy to jedna z najczęściej wymienianych części ciała. Aby zmienić tę sytuację, oferujemy Ci pełną gamę usług, dzięki którym Twoje stopy zawsze będą wyglądać idealnie. Pozwól nam zaopiekować się Twoimi stopami i zapomnij o kompleksach na zawsze!

Czym jest pedicure kosmetyczny?

Zadanie pedicuru kosmetycznego poleca na pielęgnacji i nawilżaniu. Zabieg rozpoczyna kąpiel stóp, dzięki której skóra staje się bardziej nawilżona, a naskórek miękki. Następnie usuwamy jego nadmiar. Później przechodzimy do skrócenia, opiłowania i szczegółowego oczyszczenia płytki paznokcia. Na zakończenie wykonamy Ci relaksujący masaż stóp oraz oczyszczający peeling. Jeżeli masz taką ochotę, pomalujemy Twoje paznokcie lakierem lub odżywką.

Pedicure leczniczy u podologa

Nauczeni doświadczeniem wiemy, że często klasyczny pedicure to za mało. Pielęgnacja stóp jest wymagająca. Zwłaszcza wtedy, kiedy pojawia się na nich choć jeden mały i uporczywy problem. Paznokcie stają się zbyt grube, żeby samemu komfortowo je podciąć? Zaczynasz walczyć ze zrogowaceniami, wiecznymi odciskami i modzelami, a Twoje pięty to miejsce rozległych pęknięć i bruzd? To oznaka, że potrzebujesz pedicuru podologicznego. Jest on bardziej zaawansowany od pedicuru kosmetycznego i pozwala rozwiązywać poważniejsze problemy ze stopami.

Paznokieć wrastający lub zmieniony chorobowo?

Z tym także sobie poradzimy. Wrastające i wkręcające paznokcie to częsta przypadłość. Dotyczy aż 5% społeczeństwa! Nieleczona może prowadzić do przykrych konsekwencji. Na szczęście, jeżeli zareagujesz szybko, leczenie będzie bezbolesne. Wiemy też, jak poradzić sobie z innymi zmianami chorobowymi na paznokciu. Ofertujemy Ci wyleczenie Twoich stóp i jednocześnie zadbanie o ich piękny wygląd. Kompleksowość to nasze drugie imię, abyś Ty zawsze czuła się komfortowo.

CZY WIESZ, ŻE…?

Jedną z najbardziej skutecznych na świecie metod leczenia wrastających paznokci – Kostkę Arkady – wynalazł kilka lat temu Polak, Adrian Arkada. Nina Gajewska, założycielka i szefowa naszego Salonu Kosmetycznego wspomina, że kiedy Adrian zaczynał karierę, to właśnie u niej uczył się fachu jako stylista paznokci – A teraz ja szkolę się u niego. Zawsze się z tego śmiejemy – wspomina Nina Gajewska.

Cennik usług podologicznych i pedicure

Badanie biomechaniczne (analizę zaburzeń biomechaniki ciała związanych z nieprawidłową funkcją stopy) 249 zł
Wrastające paznokcie (terapia metodą Arkady) 250 - 550 zł
Usunięcie brodawek (elektrokoagulacja) - 95 - 240 zł
Skrócenie paznokci (seniorzy) 85
Usunięcie odcisku 70 zł
Klamra tytanowa UniBrace (terapia wrastających paznokci) 195 - 360 zł
Klamra tytanowa UniBrace przełożenie (terapia wrastających paznokci) 99 zł
Pedicure kosmetyczny 163 zł
Pedicure podologiczny (skrócenie i opracowanie paznokci, oczyszczenie wałów paznokciowych, usunięcie zrogowaceń, zaopatrzenie pękających pięt, usunięcie modzeli i odcisków) 200 zł
Rekonstrukcja zmienionego chorobowo paznokcia od 100 zł
Oczyszczenie zmienionego chorobowo paznokcia od 100 zł
Podcięcie wrastającego paznokcia z opatrunkiem - 1 wizyta 140zł
Tamponada / 1 paznokieć 45 zł
Ozonowania obuwia 30 zł
Malowanie lakierem przy zabiegu pedicure 65 zł*
Malowanie lakierem hybrydowym przy zabiegu pedicure lub leczniczym 78 zł*
Stylizacja lakierem hybrydowym bez zabiegu pedicure 88 zł
* ceny dotyczą malowania w połączeniu z zabiegiem pedicure