O nas

Studio OdNowa Nina Gajewska to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje piękno

Nasz zespół składa się z profesjonalistów. Nie spoczywamy jednak na laurach, lecz ciągle bierzemy udział w branżowych szkoleniach. Dzięki temu pozostajemy na bieżąco z nowymi metodami oraz trendami. Wszystko po to, aby nieustannie gwarantować Ci usługi na najwyższym poziomie.

W jaki sposób o Ciebie zadbamy?

Zajmujemy się manicurem i pedicurem, a także podologią. Dlatego bez problemu sprawimy, że Twoje paznokcie znów będą wyglądać pięknie nawet wtedy, gdy mają zmiany chorobowe lub inne ubytki. Sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe. Wykonujemy profesjonalną depilację woskiem oraz stylizację brwi i rzęs. Wizaż także nie jest dla nas tajemnicą. Zapraszamy na makijaż ślubny i okolicznościowy. A jeżeli chcesz zadbać o cerę, proponujemy Ci szereg zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Nie masz czasu się malować? Makijaż permanentny zdecydowanie ułatwi Ci życie. Wykonujemy także przekłucia uszu.

Przyjdź do nas i zapomnij o swoim kompleksach.

Dlaczego rozmowa na początku wizyty jest tak ważna?

Często słyszy się opinie niezadowolonych kobiet, które po wizycie w salonie kosmetycznym są rozczarowane, ponieważ liczyły na zupełnie inny efekt. Tylko osoba, która rozumie swoich klientów, może właściwie wykonać swoją pracę. W innym przypadku „specjaliści” z każdym klientem postępują dokładnie tak samo, szablonowo. A przecież każdy ma inne potrzeby. Właśnie dlatego w naszym Studio dbamy o to, aby przed wykonaniem usługi poznać Twój styl i oczekiwania. Indywidualne podejście to klucz do profesjonalizmu. Ty jesteś najważniejsza. Z nami masz pewność, że wykonana dla Ciebie usługa jest wyjątkowa.

Dlaczego podkreślamy naturalne piękno?

Mocny styl i intensywny makijaż może wyglądać świetnie, ale nie każdemu musi pasować. Dobrze rozumiemy nasze klientki, kiedy obawiają się przesadzonego efektu. Uważamy, że każda kobieta jest piękna. Naszym celem jest wydobywanie i podkreślanie tego, co w Tobie najlepsze. W naszej ofercie znajdziesz zatem bardziej naturalne stylizacje. Ale! Jeżeli wolisz wygląd z pazurem, nie ma problemu. J

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?

Jako specjaliści w swojej dziedzinie wiemy, jak ważne jest zachowanie higieny na najwyższym poziomie. Sterylność to priorytetowa kwestia w salonie kosmetycznym. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem do sterylizacji narzędzi, jak sterylizator UV czy autoklaw. Dokładnie czyścimy wszystkie powierzchnie, a sposób sterylizacji dostosowujemy do potrzeb i sytuacji. Wszystko po to, abyś bez obaw cieszyła się swoim pięknem.

Piękno – zasługuje na nie każda kobieta.