Makijaż permanentny

Zawsze idealny wygląd

Nie masz czasu na nakładanie codziennie makijażu na twarz? Chcesz czuć się pięknie i kobieco 24 godziny na dobę? Z pomocą przychodzi usługa makijażu permanentnego. Doświadczeni pracownicy w naszym studio urody zapewnią makijaż szybki, a przy tym staranny. Więcej informacji o tej usłudze prowadzonej w naszym studio przeczytać można poniżej. Natomiast, w celu umówienia wizyty zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu na ulicy Wańkowicza 33a w Bolesławcu.

Makijaż permanentny – o co w nim chodzi?

Makijaż permanentny to Twój sposób na idealny wygląd o każdej porze dnia i nocy. Jego sekret tkwi w podkreśleniu i uwydatnieniu urody. Efekt powinien być naturalny. W naszym Studie stosujemy tylko nowoczesne metody, dzięki którym osobie z boku trudno jest ocenić, czy masz na sobie makijaż czy to Twoja naturalna twarz.

Makijaż permanentny w Bolesławcu – jak przebiega proces?

Przede wszystkim wykonanie dokładnego makijażu permanentnego wymaga dwóch wizyt w salonie kosmetycznym. Podczas pierwszej wizyty kosmetyczka nakłada kolor na skórę. Początkowo jest on bardzo intensywny, jednak w ciągu 4 do 7 dni blednie nawet o 50%. Jest to naturalny proces. Nie przejmuj się także, kiedy zauważysz pewne nierówności. Właśnie dlatego konieczna jest druga wizyta po ok. 2-4 tygodniach, podczas której kolor zostanie wyrównany. Na wygląd końcowy trzeba poczekać jeszcze kilka dni od wykonania korekty.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Sam proces trochę trwa, ale warto poświęcić temu tematowi swoją energię, ponieważ efekt utrzymuje się od 3 do 5 lat. Faktyczna długość jest uzależniona od wieku oraz indywidualnych cech skóry klienta. Uwaga! Kobiety w starszym wieku mogą liczyć na dłuższe utrzymanie się makijażu permanentnego, ponieważ ich w ich skórze wolniej zachodzą procesy odnawialne.

Makijaż permanentny w Studio OdNowa Nina Gajewska– zapomnij o konieczności codziennego malowania twarzy

Z doświadczenia wiemy, że nasz codzienny kobiecy makijaż wygląda bardzo podobnie. Oczy, brwi, usta to podstawa. Wyobraź sobie wszystkie te poranki i wieczorowe wyjścia, kiedy nie musisz marnować czasu przed lustrem. Wybierając makijaż permanentny decydujesz się przede wszystkim na wygodę, komfort i oszczędność czasu. A jeśli ktoś obudzi Cię w środku nocy? Twoja twarz będzie wyglądać idealnie.

Cennik makijażu permanentnego

Brwi (metodą piórkową TAFFY) zagęszczenie 800 zł
Brwi (metodą piórkową TAFFY) całkowita medyczna rekonstrukcja 1000 zł
Usta – kontur z wycieniowaniem 1000 zł
Usta – kontur z wypełnieniem 1100 zł
Kreski górne 500 zł – 600 zł
Kreski dolne 350 zł - 450 zł
Korekta po roku (makijażu wykonanego w naszym salonie) 65% ceny regularnej
Korekta po 6 miesiącach (makijażu wykonanego w naszym salonie) 40% ceny regularnej
Korekta po 3 miesiącach (makijażu wykonanego w naszym salonie) 20% ceny regularnej