Manicure i stylizacja paznokci

Dłonie bez cienia zmęczenia

manicure i stylizacja paznokci w Bolesławcu

 

Szukasz miejsca, w którym odświeżysz swoje paznokcie i przywrócisz im utraconą kondycję? Chcesz wykonać manicure hybrydowy lub biologiczny? W naszym studio kosmetycznym prowadzimy różnego rodzaju manicure i stylizację paznokci, o których przeczytasz poniżej. Nasi doświadczeni pracownicy zadbają kompleksowo o to, aby podkreślić Twój piękny wygląd. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie w naszym gabinecie kosmetycznym, zapraszamy do kontaktu. Znajdujemy się na ulicy Wańkowicza 33a w Bolesławcu.

Gabinet stylizacji paznokci – co wyróżnia Studio OdNowa Nina Gajewska?

Cechuje nas profesjonalizm i poważne podejście do tematu, ponieważ manicure oraz stylizacja to nie tylko nałożenie koloru. W ofercie naszego gabinetu proponujemy zabiegi podologiczne. Dzięki temu możemy zadbać także o paznokcie zmienione chorobowo, zdeformowane, mające ubytki, a także trapione innymi problemami. Dzięki wiedzy z zakresu podologii możemy zaplanować i przewidzieć znaczniej więcej. Zawsze działamy skutecznie, zachowując przy tym wszystkie normy bezpieczeństwa, ponieważ wiemy nie tylko jak upiększać paznokcie, ale też jak je uzdrawiać. Jest to wyższy stopień pielęgnacji. W naszym gabinecie ukryjemy wiele ubytków pod względem wizualnym, takich jak bruzdy poprzeczne lub pionowe.

 

Manicure to okazja na całkowitą przemianę Twoich dłoni. Nadaje im delikatności, powabu i gracji, godnych pięknej kobiety. W Studio OdNowa Nina Gajewska w Bolesławcu wykonujemy:

 

MANICURE TYTANOWY

Nie uszkadza płytki i jest nieinwazyjny. W swoim składzie zawiera witaminy, dlatego, zamiast szkodzić, dodatkowo ją odżywia. Jest wegański, ponieważ do jego wytwarzania nie używa się produktów pochodzenia zwierzęcego. Co ciekawe, manicure tytanowy w przeciwieństwie do hybrydy nie wymaga stosowania lampy UV, a także umożliwia nałożenie cienkiej warstwy produktu, przez co Twoje paznokcie będą wyglądały bardziej naturalnie!

MANICURE HYBRYDOWY

Długotrwały i perfekcyjny efekt nawet przez kilka tygodni? Bez problemu! Zapomnij o odpryskach i rysach na lakierze. Na to wszystko pozwoli Ci hybryda. Stylizacje wykonywane tą metodą uwielbiają wszystkie klientki, które cenią głęboki błysk ulubionego koloru na dłoniach. Manicure hybrydowy prezentuje się świetnie zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach – ich długość w tym konkretnym przypadku nie ma żadnego znaczenia. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, a dodatkowo nie uszkadza płytki. Hybryda to po prostu sposób na wspaniałą stylizację!

MANICURE BIOLOGICZNY

To najbardziej naturalna i nieinwazyjna metoda pielęgnacji paznokci. Niemal całą uwagę skupiamy na odżywieniu dłoni, a efekt upiększenia jest (tylko i aż) wisienką na torcie. Do manicure biologicznego zamiast metalowych pilniczków używamy ich papierowych lub szklanych odpowiedników. Zmywacz nie zawiera acetonu, a usuwanie skórek odbywa się dopiero po namoczeniu ich w specjalnym złuszczającym preparacie. Wszystko to w trosce o zdrowie płytki. Ze względu na swoją delikatność, manicure biologiczny cieszy się dużą popularnością wśród mężczyzn.

Zastanawiasz się, ile kosztuje manicure hybrydowy lub tytanowy? Interesują Cię utwardzanie, odnowa czy stylizacje paznokci? Cennik wszystkich naszych usług wykonywanych w gabinecie znajdziesz poniżej.

Cennik

Utwardzenie naturalnych paznokci, nowe 158 zł
Odnowa paznokci metodą żelową 148 zł
Manicure hybrydowy 118 zł
Manicure klasyczny 68 zł
Manicure japoński 65 zł
Manicure +malowanie 98 zł
Zabieg parafinowy 55 zł
Usunięcie żelu z paznokci+nawilżenie paznokci 75 zł
Zdobienia paznokci (jako dodatek do zabiegu) za paznokieć 10 zł