Przekłucia uszu

Błyskawicznie i bezboleśnie

przekłucia uszu u dziewczynki

 

Marzysz o miejscu na nowy kolczyk? Chcesz go wykonać u specjalistów? Nasi pracownicy w studio urody zadbają, aby jego zrobienie przebiegło bezboleśnie i bez powikłań. W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu przez stronę lub do naszego gabinetu na ulicy Wańkowicza 33a w Bolesławcu.

Biżuteria nadaje kobiecie blasku. Ale najpierw trzeba przekłuć uszy

Wiele z nas nie wyobraża sobie codziennych stylizacji bez kolczyków. Delikatne, krzykliwe, srebrne, złote, wykonane z naturalnych materiałów lub metodą soutache – kolczyki stanowią idealne dopełnienie naszego wyglądu. Czasem matki decydują się przekłuć uszy swoim córkom, gdy te mają kilka lat. W innych przypadkach kobiety już w dorosłości decydują się na ten krok. Jedno jest pewne: na przekłucie uszu nigdy nie jest za późno.

Przekłucie uszu w Bolesławcu nie boli

Wiemy, że wiele osób boi się samego momentu przekłucia. Dlatego w naszym Studio używany aparatu bezstrzałowego w systenie 75 Studex. Dzięki temu przekłucie jest ciche, delikatne i komfortowe.

Jak przebiega proces przekłucia uszu?

Sam zabieg jest błyskawiczny i bardzo sterylny. Nowoczesny sprzęt umożliwia nam przekłucie ucha już bezpośrednio kolczykiem, który wcześniej sama sobie wybrałaś. Dzięki temu nie ma konieczności ponownego wkładania właściwego kolczyka do nowo powstałej dziurki. Dzięki 100% sterylności i hipoalergicznym kolczykom, ranka bardzo szybko się goi, a Ty nie zauważysz żadnych komplikacji.

Czy w OdNowie kupisz także kolczyki?

Tak! Posiadamy szeroką ofertę hipoalergicznych kolczyków, które świetnie sprawdzają się w przypadku świeżego przekłucia. Oferujemy kolczyki o odpowiedniej grubości i składzie, aby proces gojenia się ranki był jak najkrótszy i bezproblemowy. A przy tym kochamy piękno, dlatego jesteśmy pewne, że w naszej ofercie znajdziesz wymarzony wzór pierwszych kolczyków dla siebie.

Cennik

Przekłucie uszu* 49 zł
Przekłucie jednego płatka uszu 39 zł
*plus koszt wybranego kolczyka wg cennika