Nowe Pakiety usług – Zadbaj o promienny wygląd na wiosnę już teraz!

Chcesz zatrzymać ślady upływu czasu? Świetnie się składa! Mamy już dla Ciebie wspaniałe na koniec zimy – „Przygotuj się na wiosnę”. Zapraszamy na cudowny relaks połączony z naprawczymi dla Twojej skóry zabiegami.

Zadzwoń! Dowiedz się więcej 517 646 724

Pakiet oczyszczająco – pielęgnacyjny

  • 3x mikrodermabrazja na Twarz szyję i dekolt – oczyszczenie skóry dzięki czemu lepiej wchłaniają się składniki zawarte w kremach pielęgnacyjnych
  • masaż dłoni przy użyciu eliksiru Herla z drobinkami złota do każdego zabiegu – działanie antybakteryjne oraz zmiękczające i wygładzające skórę  – 395 zł zamiast 500 zł

Pakiety na ciało

  • 3 x Herla -Termoaktywny program wyszczuplający – 530 zł zamiast 660 zł
  • 3 x Herla – Zabieg wyszczuplająco – modelujący na ciało – 530 zamiast 660 zł

Rytuały Herla na twarz, szyję i dekolt- pakiet 3 zabiegów – 440 zł +2 x stylizacja brwi w prezencie (zamiast 480zł bez stylizacji)

  • Herla – zabieg nawilżający

Dla kogo ?

Dla każdego typu skóry, szczególnie dla suchej i wrażliwej:

Natychmiastowy efekt nawilżenia skóry, spłycenia i wypełnienia zmarszczek. Poprawa elastyczności i sprężystości skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zniwelowanie uczucia ściągnięcia
Zalecana ilość zabiegów: seria 6 zabiegów, 1-2 x w tyg.

  • Herla – zabieg liftingujący

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony dla skóry z widocznymi oznakami starzenia, która wymaga przywrócenia elastyczności, objętości i sprężystości i który wymaga nawilżenia i odżywienia.
Korzyści :

Zwiększenie jędrności i elastyczności skóry poprawa owalu twarzy, uzyskanie niepowtarzalnej, jedwabistej i rozświetlonej cery. Rozjaśnienie cieni pod oczami oraz spłycenie zmarszczek
Zalecana ilość zabiegów: seria 10 zabiegów, 2 x w tyg.

  • Herla – zabieg przeciwstarzeniowy

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony dla skóry z oznakami przedwczesnego starzenia się, która wymaga silnej kuracji przeciwstarzeniowej oraz likwidacji obrzęków pod oczami, a także dla skóry poszarzałej i pozbawionej blasku.
Korzyści :

Natychmiastowy efekt wygładzenia, spłycenia i wypełnienia zmarszczek. Poprawa elastyczności i sprężystości skóry twarzy, szyi i dekoltu. Rozświetlenie i przywrócenie blasku.
Zalecana ilość zabiegów: seria 10 zabiegów, 2x w tyg.

  • Herla – zabieg oczyszczający

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony dla każdego typu cery, która wymaga oczyszczenia szczególnie skóra tłusta, trądzikowa.
Korzyści:

Natychmiastowe oczyszczenie skóry, przywrócenie świeżego, zdrowego wyglądu. Dzięki usunięciu warstw martwego naskórka, regulujemy pracę gruczołów łojowych. Dodatkowo skóra lepiej absorbuje substancje aktywne zawarte w kosmetykach pielęgnacyjnych.
Zalecana ilość zabiegów: seria 6 zabiegów, 1x w tyg.

  • Herla – zabieg rozjaśniający przebarwienia

Dla kogo ?

Zabieg przeznaczony dla skóry z przebarwieniami i nierówną pigmentacją, nawet skóra wrażliwa.
Korzyści – natychmiastowe rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry, zmniejszenie ryzyka powstawania nowych zmian barwnikowych oraz przebarwień. Wygładzenie skóry, odmłodzenie oraz poprawa owalu twarzy.
Zalecana ilość zabiegów: seria 10 zabiegów, 2x w tyg.