Wizaż

Makijaż dopasowany do Ciebie

wizaż makijaż Bolesławiec

Potrzebujesz profesjonalnego make-up’u na imprezę firmową lub spotkanie? Pragniesz wyglądać świetnie podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu jakim jest ślub? Jeśli tak, zapraszamy do naszego studio urody, w którym specjaliści wykonają wizaż na wiele okazji wypisanych poniżej. Nasze studio mieści się na ulicy Wańkowicza 33a w Bolesławcu. Zapraszamy.

Każda kobieta chce być piękna i podziwiana

Są takie dni, kiedy spojrzenia wszystkich gości skierowane są właśnie na Tobie. Skorzystaj z naszych usług makijażu ślubnego lub okolicznościowego i zachwycaj swoim wyglądem.

Makijaż ślubny w Bolesławcu

Ślub to najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Przygotowania do niego trwają miesiącami, a Ty razem z partnerem planujesz każdy, najdrobniejszy szczegół, by ceremonia i przyjęcie wyglądały jak z bajki. W całym tym zgiełku nie zapomnij, że tego dnia to TY jesteś najważniejsza! Wybierając makijaż ślubny w Studio OdNowa Nina Gajewska masz pewność, że dopasujemy wizaż do Ciebie, Twojego charakteru i oczekiwań, a sam efekt utrzyma się w nieskazitelnym stanie aż do wczesnych godzin porannych, kiedy to będziesz żegnać ostatnich gości.

Makijaż próbny przed Ślubem

Niektóre nasze klientki twierdzą, że to od niego wszystko zależy. Dzięki sztuce wizażu można osiągnąć cuda, ale wymaga ona posiadania ogromu wiedzy, precyzji i doskonałego zrozumienia Twoich potrzeb. Makijaż próbny to okazja, aby dobrze zrozumieć Twój zamysł i sprawdzić, czy powstały efekt w pełni Cię satysfakcjonuje. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki i kompromisy. Ma być perfekcyjnie!

Makijaż okolicznościowy

Wyjątkowa okazja, zapierająca dech w piersiach kreacja, wysokie szpilki, mała kopertówka, idealny makijaż, Twój partner w garniturze i Ty… pewna siebie, piękna i zniewalająca w każdym calu. Gdy pojawiasz się na miejscu, wszystkie spojrzenia kierują się w Twoją stronę, a Ty wiesz, że to będzie Twój wieczór.

Niezależnie czy czeka Cię przyjęcie urodzinowe, rocznica, bal sylwestrowy czy karnawałowy – są takie chwile, kiedy możesz pozwolić sobie na luksus prawdziwej stuprocentowej kobiecości. Te chwile warte są każdej minuty przygotowań.

Tatuaż brokatowy w Studio OdNowa Nina Gajewska

Tatuaż brokatowy to bardzo modny i wciąż nowatorski pomysł na dopełnienie swojej stylizacji. Świetnie sprawdza się w połączeniu z karnawałową lub sylwestrową kreacją. Ale nie tylko! Tatuaże brokatowe ze względu na swoją delikatność, idealnie podkreślają smukłe i zmysłowe kobiece kształty. Jest to też rozwiązanie całkowicie bezpieczne, a sam tatuaż możesz bez problemu zmyć w każdej chwili. To jak, zaszalejemy?

Cennik

Makijaż okolicznościowy i ślubny 150 zł
Makijaż próbny* 80 zł
Tatuaż brokatowy od 20 zł
*Makijaż próbny z pakietu wykonujemy tylko w dni robocze. Rezerwując termin na makijaż pamiętaj, aby wpłacić zadatek. Możesz to zrobić bezpośrednio gotówką lub na konto w przeciągu 5 dni roboczych. Po tym czasie brak zaksięgowanej wpłaty jest równoznaczny z automatyczną anulacją rezerwacji. Zadatek rozliczamy w dniu ślubu. Jeśli zrezygnujesz z usługi w czasie krótszym niż 2 miesiące przed planowanym terminem, przedpłata nie podlega zwrotowi. W przypadku makijaży wyjazdowych pełne koszty wykonania usług muszą być rozliczone najpóźniej 1 tydzień przez terminem usługi.