Bony upominkowe

 

Bon upominkowy do Studia OdNowa Nina Gajewska – ponieważ każda kobieta chce być piękna

Kiedy chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent. Gdy nie wiesz, z którego zabiegu osoba obdarowana ucieszyłaby się najbardziej. Kiedy potrzebujesz sprawdzonego pomysłu, który okaże się strzałem w dziesiątkę.

Z bonu upominkowego do salonu kosmetycznego ucieszy się każda kobieta, ponieważ każda z nas chce czuć się wyjątkowa. Nawet jeśli na co dzień nie mamy czasu na profesjonalną pielęgnację swojego ciała, urodziny czy inna okazja to świetny moment, żeby choć na chwilę skupić się na sobie.

Uniwersalny prezent na każdą okazję – Jak pozyskać bon upominkowy?

Masz dwie możliwości. Jeżeli dobrze znasz osobę, którą chcesz obdarować, określ kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na prezent i w jej ramach sam wybierz poszczególne zabiegi. Jeżeli jednak nie jesteś pewien co wybrać, po prostu wykup bon na określoną kwotę. Wtedy osoba obdarowana sama dobierze zabiegi, które ją interesują – w ramach wykupionej kwoty.

Interesuje mnie bon upominkowy z wysyłką

W polu poniżej napisz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na bon. W przypadku wysyłki, do finalnej ceny vouchera doliczamy 10 zł. Korzystając z tego formularza zamówisz oraz opłacisz bon z opcją wysyłki pod wskazany adres.


Odbiorę bon upominkowy osobiście

Zrób wyjątkowy prezent bliskiej osobie. W poniższym formularzu poinformuj Nas, jaką kwotę przeznaczasz na voucher. Tutaj zamówisz oraz opłacisz bon z opcją odbioru osobistego.


REGULAMIN KORZYSTANIA Z VOUCHERÓW

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną