Regulamin Voucherów

Regulamin Voucherów

 

Postanowienia ogólne:

 1. Voucher jest do wykorzystania na dowolne usługi w salonie Studio OdNowa Nina Gajewska: zabiegi kosmetyczne na twarz, stylizacja rzęs, stylizacja paznokci, makijaż permanentny.
 2. W ofercie internetowej możliwy jest zakup tylko voucherów na wybraną kwotę. Vouchery zabiegowe możliwe do zakupu w salonie.
 3. Nabywca ma możliwość wymiany zabiegu na inny z oferty salonu.
 4. Voucher nie podlega zwrotowi, wymianie na gotówkę ani wymianie na zakup produktów.
 5. W przypadku częściowego wykorzystania wartości vouchera, pozostała kwota nie podlega zwrotowi.
 6. Voucher musi być zrealizowany podczas jednej wizyty w salonie, chyba że voucher dotyczy serii zabiegów.
 7. Voucher ważny do 3 miesięcy od momentu zakupu z wyłączeniem okresu świąteczno – sylwestrowego, Wielkanocy i długich weekendów.
 8. Od momentu przekazania Vouchera Nabywcy,  Studio OdNowa Nina Gajewska nie ponosi odpowiedzialności za jego zniszczenie czy utratę.
 9. Studio OdNowa Nina Gajewska nie wystawia duplikatów Voucherów.
 10. Przed wykonaniem usługi, Użytkownik przedstawia w recepcji oryginał Vouchera uprawniającego go do korzystania z określonych usług. Nieokazanie Vouchera skutkuje odmową wykonania zabiegu.
 11. Właściciel vouchera zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu usługi w recepcji Studio OdNowa Nina Gajewska, osobiście bądź telefonicznie tel. +48 517 646 724.
 12. Odwołanie umówionej wizyty musi nastąpić co najmniej 48 godzin przed jej terminem.
 13. W przypadku nieodwołania wizyty w terminie, kwota przeznaczona na umówiony zabieg przepada.

 

Postanowienia końcowe

 1. Nabywca/Użytkownik wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
 2. Treść niniejszego Regulaminu jest dostępna na stronie internetowej pod adresem www oraz w recepcji Studio OdNowa Nina Gajewska.
 3. Studio OdNowa Nina Gajewska zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany obowiązują od daty ich wprowadzenia przez Studio OdNowa Nina Gajewska, po udostępnieniu zmienionego Regulaminu do wglądu w recepcji salonu oraz na stronie internetowej www.www.podologia-kosmetologia.pl .